Ennyit
ÉN tényleg épp csak ennyit kérek…Hogy lássam a szemedben… először is a káprázatot. No semmi másért… egyszerűen csak, azért aki vagyok.S hogy amit képviselek, az számodra is oly értékes. Egyedi vagyok és olyan különleges. Szóval nem is csoda, hogy úgy lenyűgözlek és oly nagyon kellek neked.Emberként nagyra becsülsz és értékelsz. Barátként hiszel bennem és elismersz. …
